spike decoration
spike decoration
spike decoration
spike decoration
spike decoration

Yardım

Skorlar

Sonuçlar'a tıklamak, size Belote-4 Oyunundan sonuçlarınızı gösterecek bir sayfa açacaktır. Masada kiminle oynadığınızı, kazanıp kazanmadığınızı, hangi sonuçla, kazandığınız puanları ve oyunun zamanını gösterirler. Açılır menüden oyunun adını seçerek oyundaki diğer oyunların sonuçlarını aynı şekilde görebilirsiniz.

Ödemeler

Tabloda ödeme türü (SMS, PayPal, Banka yolu, vb.), Açıklama (günler, dönem, ücretli fişler) ve yeniden yükleme Tarihi gösterildiğinden, Ödemeler bölümünde zamanla yeniden yüklemelerinizin Geçmişini görebilirsiniz.

Zaman raporu

Zaman raporunda, oynadığınız Oyunu, Oyunda ne kadar kaldığınızı ve oynadığınız Tarihi göstererek Oyundaki etkinliğinizi görebilirsiniz.

Profil

Profil, kullanıcı adınız hakkında bilgiler içerir. Buradan Adınızı / Soyadınızı, Ülkenizi, nereli olduğunuzu, konumunuzu ve ayrıca Profilinize ek bilgileri ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Fotoğraf seç bağlantısına tıklayarak fotoğrafınızı ekleyebilir, silebilir, değiştirebilir ve özelleştirebilirsiniz ve açılan sayfada yüklemek istediğiniz fotoğrafı bilgisayarınızdan seçin. Ayrıca Ekibimizden E-posta almak isteyip istemediğinizi de seçebilirsiniz. Burada ayrıca gösterilir, Kayıt tarihi, Kayıt geçerliliği (çevrimiçi oynamak için hangi tarihe kadar vaktiniz var), Kalan süre (günlerce değil, saatlerce yüklediyseniz, burada gösterilir), Son çevrimiçi, diliniz ve doğum tarihiniz . Değişiklikleri yaptıktan sonra, değişiklikleri kaydetmek için Değişiklikleri Kaydet düğmesine tıklamanız gerekir.

Zaman aktarımı

Profil sayfasında bulunan Transfer linklerinden Saat veya periyotlarda kalan VIP durumunuzu ve chiplerinizi Oyunda başka bir kullanıcıya aktarabilirsiniz. Transfer Linki'nde açılan pencere, hesabınızda bulunan VIP süresini (tarih ve gün gibi), saatleri ve fişleri gösterir. Aktarmak için istediğiniz miktarı (tam sayı, pozitif sayı) alana girin, açılır menüden Gün, saat veya fiş olarak süre'yi seçin, sonraki alana aktarım yapmak istediğiniz Kullanıcının adını girin ve tuşuna basın. Aktar düğmesi. Kaydolduğunuzda orijinal olarak aldığınız 10.000 fiş hariç, sürenizin en fazla yarısını eksi 30 veya yarım fiş aktarabilirsiniz. 30 gün içinde bir transfer hakkınız vardır. Bu seçeneği yalnızca son 2 yılda en az bir VIP erişim ödemeniz varsa kullanabilirsiniz.

arkadaş daveti

Buradan Oyuna kayıtlı olmayan arkadaşlarınızı davet edebilir ve böylece birlikte oynayabilirsiniz. Başarılı bir kayıttan sonra, hem siz hem de arkadaşınız çevrimiçi oynamak için boş zamanınız olacak. Arkadaşınızı davet etmek için uygun alana e-postasını girin, alacağı mektubun dilini seçin ve Gönder düğmesine tıklayın. Davetler belirtilen şartlara uygun olarak yapılmalıdır. Arkadaş Davet Et işleminin işlenmesi Otomatik olup, süre ekleme veya eklememe işlemleri yukarıdaki kurallara uygun olarak otomatik olarak yapılır. Aşağıdaki tablo, gönderdiğiniz davetlerin durumunu gösterir.

Bir kullanıcı bul

Bir kullanıcı bul bir kullanıcıyı kullanıcı adına göre arayabileceğiniz sayfayı açar. Kullanıcı adınızı girin ve Ara düğmesine basın. Kullanıcı varsa, onunla ilgili bilgiler (Genel Hesap Bilgileri ile birlikte) görüntülenecektir ve altta, birinin profilindeki bir düzensizliği bildirebileceğiniz Rapor düğmesi bulunur. Kullanıcı yoksa, Böyle bir kullanıcı adı bulunamadı mesajı görüntülenir.

Forgotten password

If you forget your password for the Game and / or cannot log in to the Game, from Here, you can generate a New Password to log in to the Game. To do this, on the relevant page, enter your Username in the Game and the email with which you registered (the email must be valid and have access to it) and click the Generate new password button. You will also receive a new password and instructions for activating it on your email. You must click on the link at the beginning of the email to activate and use it. (This is done so that someone else cannot change your password). Of course, once you log in to the Game, you can always change your Password from the Game Lobby, from the Bottom-right box, Change Password. (enter your current password once, the new password you want twice and click OK).

Turnuva

From this menu you can see the results for the current tournaments organized in the Game. Initially, the ranking for the game Belot-4 is shown. If you want to see the rankings for other games, just select the name of the game from the drop-down menu. "Tournament" appears in the menu only if there is currently a tournament. In case it is missing from the menu, there are currently no tournaments. You can follow upcoming tournaments from the "Tournaments" section of the site.

Nasıl VIP kullanıcı olabilirim?

Nasıl VIP kullanıcı olabileceğinizi öğrenmek için lütfen şu bağlantıyı takip edin: VIP kullanıcı olun

VIP kullanıcısı olmamın avantajları nelerdir?

VIP kullanıcısıysanız ne gibi avantajlara sahip olduğunuzu öğrenmek için lütfen bu bağlantıyı takip edin: VIP kullanıcılar için avantajlar